19.8.2005 Universitni campus
Včechny sochy v kampusu jsou od stejného autora a vypadají hodně podobně. Cedulka znamená, že se o travník stará klub "lambda kappa lambda", asi:) . Matematika má taky svuj klub, myslím "lambda pi ...", ale trávník o který se starají jsem jestě nenašel. Většina domů je novogotických, ale ten kousek vpravu je nova knihovna.
Toto je společná budova Katedry fyziky, Katedry matematiky, Katedry hystorie vědy a Womens study (to nevim co je :) ). Je to jedna z největších budov kampusu.
Bývala pravnicka knihovna. Nová hypermoderní je kousek za kampusem a chystám se do ní jít podívat Americká vlajka na North oval. Severni naměstí na kterém je rektorát (Sidlo presidenta university)
Opět matematika a bývala knihovna právnické knihovny Zase north oval, je to vlastně park ve tvaru ovalu. Jsou dva za sebou, ten na seceru se jmenuje North oval a jak se jmenuje ten jizni si ted nevspomenu :))
To je studentske centrum s kavarnou obchody, poštou atd.. Každá lavička vypadá takto a je někomu věnovaná (ta cedulka uprostřed). Většinou je to nějaký profesor university.
Normalní pohled mezi budovami kampusu Podobna socha jako ta na první fotce.
Vchod do studentského centra Druhá největší stavba ve mestě a nejdůležitější budova university, fotbalový stadion (americký fotbal). Třetí největší je knihovna :) Což prý přesně ukazuje místní priority.
Nějvětší budova v kampusu, místní vodojem. Protože tady je všechnu placka tak se jeji fotka prodává i na pohledech Typyzovaná lampa pro celý kampus s vlajkou OU.
Náhodný chodec Tabule na stadionu. Za 14 dnu je derby proti Texasu a na zemi se začínají objevovat napisi jako "Pošleme Texas do pekel" :))
Místní MHD-ko, už pohledu nic co by se dalo využívat ke každodennímu ježděni. Opět tabule
Takových domku je pokupě asi 50 a v kažém jsou č byty. V tomto v druhém patře nalevo bydlým. V bytě 3+1 jsme čtyři.