Dirkův blog

Léto budiž pochváleno

Noc, pátek 25. 1. 2008
Tak krátký text, že se obejde bez perexu...
Dnes jsem měl cestou z práce neskutečně letní pocit.

A trvalo mi skoro pět minut, než jsem odhalil důvod. Za tu dobu dojdu z práce skoro až domů a už mi pěkně prokřehly ruce, proto mi letní pocit začal připadat naprosto nepřípadný.

A ruce mi prokřehly proto, že jsem si cestou četl. To dělám při chůzi často, naučil jsem se to v pradávných dobách, snad v první nebo ve druhé třídě, protože jsem nikdy nedokázal odolat knihám vypůjčeným v knihovně a vydržet to napětí, jaké budou, a prostě je musel začít číst hned.

Ale cestou z práce si čtu jen v létě. A proto ten letní pocit, chápete, mé baculaté čtenářky? V ostatních ročních obdobích se totiž nikdy nevracím z práce za světla. Bohužel.

Dnes jsem ale musel pospíchat. Žena si vyrazila s kamarádkami na divokou jízdu do Prahy. A já budu s dcerami celičký víkend sám, což je pro Maťuchu premiéra, takhle dlouho bez maminky ještě nebyla. Tak to jsem tedy zvědav. Když byla Anka v Matině věku, zůstal jsem s ní doma na mateřské dovolené a vydržel jsem to dva roky. Teď si nějak nemohu uvědomit, jak jsem to vlastně mohl zvládnout. Maťa je tak mrňavá!

Nojo, tak se právě vzbudila. Takže jdu kojit...


Aktuální články   Zpět   Mail   RSS   Dirkův web   Hlavní stránky spiknutí

Archiv:

2010: březen duben srpen říjen

2009: březen duben září říjen listopad

2008: leden prosinec

2007: prosinec

2006: leden březen prosinec

2005: prosinec