Dirkův blog

Spiklenecká publicistika se vrací na vrchol

Noc, čtvrtek 18. 12. 2008
Předevčírem byl spolubojovník Elvis, kapitální pašák, veřejně pochválen nejlepším současným českým komentátorem panem Danielem Deylem
Po letech jistého útlumu se Spiknutí opět domohlo zasloužených poct za publicistickou činnost, srovnatelnou i s neuvěřitelným úspěchem Elvisovy tety Matyldy, kterou v roce 1956 plácl na Festivalu politické písně v Sokolově přes ústa Nikita Chruščov uzenou treskou, nebo dramatickým přijetím pornografického cyklu o jihomoravských bobrech, jímž se navždy zapsal do srdcí kulturní veřejnosti Arthur Hunzwi Vírapán Pokorný, ač peprnost jeho textů vehnala ruměnec do tváří i kamenným sochám a stínům v poledním slunci.

Ale dosti odboček. Na stránkách uznávaného a obdivovaného listu Deylího Telegrafu byl za krátký komentář veřejně pochválen náš ctěný a milovaný spolubojovník Elvis, tajný agent, král rock'n'rollu a kapitální pašák, za odpovědně vedený příspěvek. Za pochvalu znějící spikleneckému uchu díky stalinskému ladění nesmírně libě panu Deylovi celé Spiknutí ze srdce děkuje.

Elvisi, jsi král. Ryspect, spolubojovníku! Osladil jsi to Evropě.

Politickou diskusi na téma Komu slouží zpochybňování krychlového tvaru kostek cukru -- jaké kruhy chtějí odtrhnout české země od jejich hrdinné historie? Nejsou to snad spíše kvádry, či evropské kádry? si nechám na jindy, případně přenechám opravdovým politickým agitátorům.

Míru zdar, fotbalu zvláště.


Aktuální články   Zpět   Mail   RSS   Dirkův web   Hlavní stránky spiknutí

Archiv:

2010: březen duben srpen říjen

2009: březen duben září říjen listopad

2008: leden prosinec

2007: prosinec

2006: leden březen prosinec

2005: prosinec